Počasie La Curva del Zapote pozajtra
Predpoveď počasia La Curva del Zapote 18. máj 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie sa oblačno, poludnie slabé dažďové prehánky, večer zamračené. Najvyššia teplota 31 °C. Úhrn zrážok 1,0 mm. V noci najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Curva del Zapote, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 90 % | 25 °C | 28 % | 14% | 18% | 1% | 13% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 91 % | 25 °C | 43 % | 21% | 25% | 0% | 23% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 89 % | 24 °C | 29 % | 18% | 20% | 0% | 10% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 88 % | 24 °C | 20 % | 14% | 14% | 0% | 6% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 86 % | 23 °C | 12 % | 10% | 10% | 0% | 2% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1007 hPa | 83 % | 22 °C | 8 % | 7% | 7% | 0% | 2% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1008 hPa | 81 % | 21 °C | 3 % | 1% | 2% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 78 % | 23 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 80 % | 24 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 81 % | 25 °C | 61 % | 0% | 60% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 30 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 79 % | 25 °C | 75 % | 0% | 74% | 0% | 3% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 77 % | 25 °C | 85 % | 0% | 79% | 1% | 21% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
31 °C 38 °C |
0,9 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 75 % | 26 °C | 95 % | 0% | 89% | 3% | 54% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 29 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1008 hPa | 88 % | 26 °C | 93 % | 0% | 2% | 2% | 93% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1010 hPa | 84 % | 24 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 26 °C 31 °C |
4,9 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 86 % | 23 °C | 81 % | 0% | 17% | 0% | 77% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 31 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 71 % | 25 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 29 °C 36 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 87 % | 26 °C | 95 % | 0% | 4% | 7% | 94% | |
La Curva del Zapote, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,9589; -96,8692
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 163 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Misantla, Misantla, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Curva del Zapote, Mexiko. Predpoveď počasia La Curva del Zapote.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Curva del Zapote dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Curva del Zapote
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 18:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 19:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 19:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 20:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:23 | 18.05.2026 21:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |