Počasie La Curva del Zapote týždeň
Predpoveď počasia pre mesto La Curva del Zapote na tento a budúci týždeň.
Utorok 19. máj
31 / 26°C
| 5.0 mm | 6 km/h |
| 28 °C | 34 °C | 00:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 36 °C | 18:00 |
východ slnka 05:49
západ slnka 18:58
PO HODINÁCH
západ slnka 18:58
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Curva del Zapote, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1010 hPa | 84 % | 24 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 26 °C 31 °C |
4,9 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 86 % | 23 °C | 81 % | 0% | 17% | 0% | 77% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 31 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 71 % | 25 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 29 °C 36 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 87 % | 26 °C | 95 % | 0% | 4% | 7% | 94% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 86 % | 23 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,3 mm | 0.1 m/s0 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 82 % | 21 °C | 56 % | 0% | 50% | 0% | 12% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 32 °C 38 °C |
4,9 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 65 % | 24 °C | 55 % | 0% | 27% | 11% | 31% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1012 hPa | 94 % | 23 °C | 99 % | 0% | 23% | 12% | 98% | |
La Curva del Zapote, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,9589; -96,8692
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 163 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Misantla, Misantla, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Curva del Zapote, Mexiko. Predpoveď počasia La Curva del Zapote.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Curva del Zapote dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Curva del Zapote
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 18:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 19:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 19:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 20:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:31 | 19.05.2026 22:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |