Počasie La Esperanza (El Salerito) dnes
| 20 °C | 18 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 28 °C | 15:00 | |
| 25 °C | 21 °C | 21:00 |
východ slnka 06:20
západ slnka 19:13
PO HODINÁCH
západ slnka 19:13
Predpoveď počasia La Esperanza (El Salerito) 26. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 32 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 13 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Esperanza (El Salerito), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1011 hPa | 17 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 20 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 27 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 31 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 34 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 32 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 30 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1014 hPa | 28 % | -3 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1015 hPa | 24 % | -3 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 20 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 19 % | -3 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 16 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 13 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 10 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1008 hPa | 9 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 9 % | -5 °C | 53 % | 0% | 0% | 45% | 39% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 31 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1006 hPa | 8 % | -5 °C | 43 % | 0% | 0% | 20% | 35% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 32 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 7 % | -7 °C | 39 % | 0% | 0% | 16% | 27% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 31 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 6 % | -8 °C | 78 % | 0% | 0% | 26% | 68% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 6 % | -9 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 28 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 8 % | -9 °C | 69 % | 0% | 0% | 0% | 69% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 26 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 10 % | -8 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 25 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 11 % | -6 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 23 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 13 % | -6 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 22 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h západný |
1010 hPa | 20 % | -1 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západný |
1010 hPa | 22 % | -1 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1011 hPa | 25 % | -1 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 23 % | -3 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1012 hPa | 28 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severozápadný |
1012 hPa | 32 % | -1 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1013 hPa | 34 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 34 % | 0 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1014 hPa | 33 % | 0 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 28 % | 0 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 25 % | 0 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 17 % | -1 °C | 36 % | 0% | 0% | 0% | 36% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 12 % | -3 °C | 74 % | 0% | 0% | 0% | 74% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 12 % | -2 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 11 % | -2 °C | 78 % | 0% | 0% | 20% | 72% | |
| 14:00
22:00
| zamračené | 32 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h južný |
1008 hPa | 10 % | -3 °C | 89 % | 0% | 0% | 28% | 85% | |
| 15:00
23:00
| zamračené | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1007 hPa | 9 % | -3 °C | 96 % | 0% | 0% | 67% | 91% | |
| 16:00
00:00
| zamračené | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 10 % | -2 °C | 94 % | 0% | 0% | 37% | 93% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 11 % | -2 °C | 98 % | 0% | 0% | 25% | 97% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 10 % | -3 °C | 96 % | 0% | 0% | 74% | 89% | |
La Esperanza (El Salerito), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,3328; -102,2911
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 334
Nadmorská výška: 1964 m
Administratívna časť:
- Estado de Aguascalientes, Aguascalientes, Aguascalientes
- Cosío, Cosío, Aguascalientes
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Esperanza (El Salerito), Mexiko. Predpoveď počasia La Esperanza (El Salerito).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Esperanza (El Salerito) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre La Esperanza (El Salerito)
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie La Esperanza (El Salerito)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 19:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:46 | 12:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:56 | 19:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:29 | 20:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:01 | 20:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:11 | 26.04.2026 03:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |