Počasie La Esperanza (El Salerito) dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Esperanza (El Salerito) na 10 dní.
Piatok 1. máj
31 / 16°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 21 °C | 20 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 26 °C | 18:00 |
východ slnka 06:16
západ slnka 19:16
PO HODINÁCH
západ slnka 19:16
|
|
Predpoveď počasia La Esperanza (El Salerito), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 32 % | 4 °C | 32 % | 0% | 0% | 29% | 3% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1010 hPa | 53 % | 6 °C | 13 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1007 hPa | 13 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h západný |
1004 hPa | 13 % | -1 °C | 44 % | 0% | 0% | 0% | 44% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 20 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1010 hPa | 22 % | -2 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 38 % | 0 °C | 60 % | 0% | 0% | 21% | 60% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 9 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 28 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 11 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
La Esperanza (El Salerito), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,3328; -102,2911
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 334
Nadmorská výška: 1964 m
Administratívna časť:
- Estado de Aguascalientes, Aguascalientes, Aguascalientes
- Cosío, Cosío, Aguascalientes
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Esperanza (El Salerito), Mexiko. Predpoveď počasia La Esperanza (El Salerito).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Esperanza (El Salerito) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Esperanza (El Salerito)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:16 | 19:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:46 | 12:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:52 | 19:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 20:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:57 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:37 | 01.05.2026 05:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |