Počasie La Estancia, México dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Estancia, México na 10 dní.
Sobota 23. máj
21 / 9°C
| 8.6 mm | 6 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 00:00 | |
| 9 °C | 9 °C | 06:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 12:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:11
PO HODINÁCH
západ slnka 19:11
|
|
Predpoveď počasia La Estancia, México, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 97 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 99% | 52% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 9 °C 9 °C |
0,2 mm | 0.1 m/s0 km/h južný |
1018 hPa | 98 % | 8 °C | 100 % | 0% | 99% | 0% | 73% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 21 °C 21 °C |
6,4 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1017 hPa | 50 % | 10 °C | 96 % | 0% | 23% | 34% | 93% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 17 °C 17 °C |
2,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 64 % | 10 °C | 99 % | 0% | 14% | 30% | 99% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1021 hPa | 97 % | 11 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 9 °C 9 °C |
0,5 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1019 hPa | 100 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 68% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 21 °C 20 °C |
3,5 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 46 % | 8 °C | 86 % | 0% | 12% | 35% | 78% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,2 mm | 3.8 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 80 % | 12 °C | 96 % | 0% | 7% | 25% | 95% | |
La Estancia, México, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,8575; -99,7877
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 419
Nadmorská výška: 2753 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Acambay de Ruíz Castañeda, Acambay
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Estancia, México, Mexiko. Predpoveď počasia La Estancia, México.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Estancia, México dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Estancia, México
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 20:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:57 | 23.05.2026 01:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |