Počasie La Estancia, México zajtra
| 18 °C | 18 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 15:00 | |
| 13 °C | 14 °C | 21:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 19:09
PO HODINÁCH
západ slnka 19:09
Predpoveď počasia La Estancia, México 19. máj 2026
Cez deň od rána hmla, poludnie silné dažďové prehánky, večer dážď. Najvyššia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 11,0 mm. V noci hmla. Najnižšia teplota 10 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Estancia, México, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 98 % | 11 °C | 9 % | 8% | 9% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 99 % | 11 °C | 1 % | 1% | 1% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| hmla | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 99 % | 10 °C | 53 % | 53% | 52% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| hmla | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 10 °C | 53 % | 53% | 52% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| hmla | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 10 °C | 53 % | 53% | 53% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1018 hPa | 99 % | 10 °C | 52 % | 53% | 52% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| hmla | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 98 % | 9 °C | 53 % | 53% | 53% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| hmla | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 97 % | 10 °C | 56 % | 40% | 51% | 0% | 7% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 87 % | 12 °C | 39 % | 16% | 32% | 5% | 7% | |
| 09:00
17:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 18 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 64 % | 11 °C | 18 % | 0% | 5% | 13% | 1% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 53 % | 9 °C | 30 % | 0% | 11% | 19% | 4% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 48 % | 9 °C | 28 % | 0% | 6% | 13% | 16% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 43 % | 9 °C | 39 % | 0% | 2% | 10% | 29% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1016 hPa | 41 % | 9 °C | 43 % | 0% | 7% | 10% | 35% | |
| 14:00
22:00
| silný dážď | 24 °C 24 °C |
2,2 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 39 % | 9 °C | 88 % | 0% | 0% | 71% | 49% | |
| 15:00
23:00
| silný dážď | 19 °C 18 °C |
4,2 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 60 % | 11 °C | 95 % | 0% | 3% | 75% | 85% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 16 °C 16 °C |
0,6 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 85 % | 13 °C | 60 % | 0% | 0% | 30% | 43% | |
| 17:00
01:00
| dažďové prehánky | 18 °C 18 °C |
0,4 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 61 % | 10 °C | 71 % | 0% | 10% | 35% | 55% | |
| 18:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
17 °C 17 °C |
2,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 73 % | 11 °C | 46 % | 0% | 0% | 12% | 39% | |
| 19:00
03:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
0,8 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 88 % | 11 °C | 89 % | 0% | 21% | 32% | 82% | |
| 20:00
04:00
| dažďové prehánky | 14 °C 15 °C |
0,3 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1022 hPa | 94 % | 12 °C | 85 % | 0% | 0% | 6% | 85% | |
| 21:00
05:00
| slabý dážď | 13 °C 13 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1023 hPa | 96 % | 12 °C | 89 % | 0% | 0% | 40% | 84% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 97 % | 12 °C | 99 % | 0% | 4% | 3% | 99% | |
| 23:00
07:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1022 hPa | 98 % | 12 °C | 95 % | 0% | 0% | 57% | 89% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 97 % | 11 °C | 92 % | 0% | 0% | 26% | 89% | |
| 01:00
09:00
| hmla | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1022 hPa | 99 % | 11 °C | 42 % | 26% | 27% | 0% | 20% | |
| 02:00
10:00
| hmla | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 98 % | 10 °C | 98 % | 100% | 98% | 0% | 17% | |
| 03:00
11:00
| hmla | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1020 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 3% | |
| 04:00
12:00
| hmla | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 100 % | 9 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 100 % | 9 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| hmla | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1021 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 99% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| hmla | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 98 % | 9 °C | 98 % | 93% | 98% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| hmla | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1023 hPa | 91 % | 11 °C | 72 % | 46% | 72% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 74 % | 11 °C | 21 % | 5% | 21% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1020 hPa | 53 % | 9 °C | 3 % | 0% | 1% | 2% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1019 hPa | 46 % | 9 °C | 15 % | 0% | 3% | 10% | 6% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
23 °C 23 °C |
9,9 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1017 hPa | 43 % | 9 °C | 24 % | 0% | 4% | 12% | 10% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
2,4 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 87 % | 12 °C | 96 % | 0% | 1% | 21% | 95% | |
La Estancia, México, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,8575; -99,7877
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 419
Nadmorská výška: 2753 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Acambay de Ruíz Castañeda, Acambay
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Estancia, México, Mexiko. Predpoveď počasia La Estancia, México.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Estancia, México dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Estancia, México
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 19:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 20:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 20:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:43 | 19.05.2026 22:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |