Počasie La Guitarra týždeň
Predpoveď počasia pre mesto La Guitarra na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
34 / 26°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 26 °C | 32 °C | 00:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 06:00 | |
| 34 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 18:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 18:46
PO HODINÁCH
západ slnka 18:46
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Guitarra, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 87 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 24 °C | 10 % | 0% | 7% | 0% | 2% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1008 hPa | 52 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1006 hPa | 74 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1008 hPa | 94 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1007 hPa | 92 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 45 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východný |
1003 hPa | 69 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
La Guitarra, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,0181; -96,2317
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 65
Nadmorská výška: 26 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Jamapa, Jamapa, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Guitarra, Mexiko. Predpoveď počasia La Guitarra.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Guitarra dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Guitarra
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 18:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:22 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 19:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 20:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:26 | 29.04.2026 04:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |