Počasie La Haciendita vikend
Predpoveď počasia pre mesto La Haciendita na tento alebo budúci víkend.
Pondelok 27. apríl
32 / 20°C
| 0.0 mm | 15 km/h |
| 27 °C | 31 °C | 09:00 | |
| 32 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 35 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 21:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 18:55
PO HODINÁCH
západ slnka 18:55
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Haciendita, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 90 % | 20 °C | 14 % | 2% | 6% | 0% | 9% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 93 % | 20 °C | 10 % | 5% | 10% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1010 hPa | 95 % | 20 °C | 7 % | 3% | 7% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 20 °C | 4 % | 3% | 4% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1010 hPa | 97 % | 20 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1010 hPa | 97 % | 19 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1010 hPa | 97 % | 19 °C | 28 % | 6% | 28% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1011 hPa | 91 % | 19 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 79 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 70 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 63 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 56 % | 20 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 50 % | 20 °C | 8 % | 0% | 1% | 7% | 0% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 49 % | 20 °C | 38 % | 0% | 4% | 10% | 28% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 52 % | 20 °C | 68 % | 0% | 5% | 15% | 60% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
1008 hPa | 55 % | 21 °C | 99 % | 0% | 1% | 9% | 99% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 61 % | 21 °C | 57 % | 0% | 5% | 4% | 52% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1008 hPa | 65 % | 21 °C | 44 % | 0% | 8% | 3% | 37% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 68 % | 21 °C | 85 % | 0% | 14% | 2% | 83% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 76 % | 21 °C | 59 % | 0% | 18% | 0% | 50% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 82 % | 21 °C | 53 % | 0% | 8% | 0% | 47% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 86 % | 21 °C | 25 % | 0% | 4% | 0% | 22% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východný |
1012 hPa | 88 % | 21 °C | 6 % | 0% | 2% | 0% | 3% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 90 % | 20 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1012 hPa | 92 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1012 hPa | 94 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1011 hPa | 95 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1011 hPa | 96 % | 20 °C | 7 % | 2% | 2% | 4% | 0% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 20 °C | 18 % | 4% | 7% | 11% | 0% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 19 °C | 18 % | 7% | 12% | 7% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 19 °C | 23 % | 8% | 19% | 5% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 45 % | 19 °C | 17 % | 0% | 0% | 17% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 63 % | 20 °C | 16 % | 0% | 0% | 2% | 14% | |
La Haciendita, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,0414; -99,2328
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 341
Nadmorská výška: 486 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Ayutla de los Libres, Ayutla de los Libres
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Haciendita, Mexiko. Predpoveď počasia La Haciendita.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Haciendita dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Haciendita
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 18:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:50 | 19:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:24 | 19:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:58 | 20:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:57 | 27.04.2026 03:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |