Počasie La Haciendita vikend
Predpoveď počasia pre mesto La Haciendita na tento alebo budúci víkend.
Nedeľa 3. máj
34 / 20°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 22 °C | 26 °C | 00:00 | |
| 20 °C | 23 °C | 06:00 | |
| 34 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 31 °C | 18:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 18:57
PO HODINÁCH
západ slnka 18:57
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Haciendita, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 88 % | 20 °C | 24 % | 0% | 23% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 95 % | 19 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1010 hPa | 29 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1009 hPa | 59 % | 19 °C | 5 % | 0% | 3% | 1% | 0% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,1 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1013 hPa | 88 % | 20 °C | 23 % | 0% | 21% | 2% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1011 hPa | 92 % | 19 °C | 17 % | 0% | 17% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 35 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1009 hPa | 33 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 49 % | 17 °C | 18 % | 0% | 0% | 3% | 16% | |
La Haciendita, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,0414; -99,2328
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 341
Nadmorská výška: 486 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Ayutla de los Libres, Ayutla de los Libres
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Haciendita, Mexiko. Predpoveď počasia La Haciendita.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Haciendita dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Haciendita
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 18:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 12:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 19:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 19:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 20:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 20:02 | 03.05.2026 07:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |