Počasie La Haciendita vikend
Predpoveď počasia pre mesto La Haciendita na tento alebo budúci víkend.
Piatok 22. máj
28 / 15°C
| 0.1 mm | 12 km/h |
| 18 °C | 18 °C | 00:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 28 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 26 °C | 18:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 19:17
PO HODINÁCH
západ slnka 19:17
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Haciendita, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1015 hPa | 69 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1015 hPa | 80 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1013 hPa | 23 % | 4 °C | 15 % | 0% | 0% | 10% | 5% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 26 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 19 % | 2 °C | 76 % | 0% | 0% | 24% | 69% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 59 % | 10 °C | 83 % | 0% | 0% | 14% | 81% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 78 % | 11 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 28 °C 27 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1013 hPa | 26 % | 6 °C | 87 % | 0% | 0% | 13% | 85% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 24 °C |
0,6 mm | 4.9 m/s18 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 35 % | 8 °C | 60 % | 0% | 0% | 42% | 33% | |
La Haciendita, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,0611; -100,8931
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 353
Nadmorská výška: 1937 m
Administratívna časť:
- Estado de Guanajuato, Guanajuato, Guanajuato
- Dolores Hidalgo Cuna de la Independencia Nacional, Dolores Hidalgo, Guanajuato
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Haciendita, Mexiko. Predpoveď počasia La Haciendita.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Haciendita dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Haciendita
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 19:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:40 | 13:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 20:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 20:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:00 | 23.05.2026 01:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |