Počasie La Haciendita zajtra
| 24 °C | 23 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 30 °C | 15:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 19:15
PO HODINÁCH
západ slnka 19:15
Predpoveď počasia La Haciendita 18. máj 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie oblačno, večer slabé dažďové prehánky. Najvyššia teplota 31 °C. Úhrn zrážok 0,7 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Haciendita, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 68 % | 12 °C | 25 % | 0% | 0% | 14% | 13% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 70 % | 13 °C | 22 % | 0% | 0% | 3% | 20% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 66 % | 12 °C | 10 % | 0% | 0% | 3% | 7% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 61 % | 11 °C | 8 % | 0% | 0% | 3% | 5% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 63 % | 11 °C | 13 % | 0% | 0% | 9% | 4% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 68 % | 12 °C | 14 % | 0% | 0% | 10% | 5% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1014 hPa | 72 % | 12 °C | 6 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1015 hPa | 66 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 55 % | 12 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 44 % | 10 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 37 % | 10 °C | 19 % | 0% | 0% | 17% | 4% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 32 % | 9 °C | 19 % | 0% | 0% | 16% | 3% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 28 % | 8 °C | 19 % | 0% | 0% | 15% | 4% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 24 % | 7 °C | 28 % | 0% | 0% | 22% | 8% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 22 % | 7 °C | 23 % | 0% | 0% | 16% | 8% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 21 % | 6 °C | 40 % | 0% | 0% | 21% | 24% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 20 % | 5 °C | 33 % | 0% | 0% | 14% | 22% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 21 % | 5 °C | 46 % | 0% | 0% | 10% | 39% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 27 °C |
0,6 mm | 4.9 m/s18 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 21 % | 5 °C | 79 % | 0% | 0% | 18% | 75% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 68 % | 13 °C | 15 % | 0% | 0% | 15% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 70 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 29 °C 28 °C |
1,3 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 25 % | 7 °C | 27 % | 0% | 0% | 26% | 0% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 23 °C 23 °C |
4,3 mm | 5.1 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 51 % | 12 °C | 83 % | 0% | 0% | 47% | 70% | |
La Haciendita, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,0611; -100,8931
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 353
Nadmorská výška: 1937 m
Administratívna časť:
- Estado de Guanajuato, Guanajuato, Guanajuato
- Dolores Hidalgo Cuna de la Independencia Nacional, Dolores Hidalgo, Guanajuato
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Haciendita, Mexiko. Predpoveď počasia La Haciendita.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Haciendita dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Haciendita
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 19:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:40 | 13:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 19:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:12 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 20:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:37 | 18.05.2026 21:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |