Počasie La Huerta, México dnes
Predpoveď počasia La Huerta, México 26. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno, večer jasno. Najvyššia teplota 25 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci najnižšia teplota 9 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Huerta, México, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 72 % | 7 °C | 72 % | 0% | 0% | 0% | 72% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 73 % | 7 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 76 % | 7 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 81 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 84 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 85 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 86 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 82 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 63 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1016 hPa | 42 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 34 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 27 % | 3 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 23 % | 2 °C | 33 % | 0% | 0% | 32% | 0% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 21 % | 1 °C | 35 % | 0% | 0% | 35% | 1% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 21 % | 1 °C | 30 % | 0% | 0% | 28% | 3% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1010 hPa | 22 % | 2 °C | 43 % | 0% | 0% | 42% | 2% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 21 % | 1 °C | 40 % | 0% | 0% | 39% | 14% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 22 % | 0 °C | 25 % | 0% | 0% | 23% | 4% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 23 % | 0 °C | 24 % | 0% | 0% | 23% | 0% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h južný |
1012 hPa | 36 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1014 hPa | 54 % | 7 °C | 25 % | 0% | 0% | 25% | 0% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 62 % | 8 °C | 17 % | 0% | 0% | 17% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 67 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 70 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 69 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 72 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 75 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 78 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 83 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 85 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 86 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 78 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 59 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1017 hPa | 42 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1016 hPa | 35 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 29 % | 4 °C | 16 % | 0% | 0% | 14% | 1% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 25 % | 3 °C | 15 % | 0% | 0% | 13% | 2% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 23 % | 3 °C | 20 % | 0% | 0% | 17% | 4% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 22 % | 3 °C | 24 % | 0% | 0% | 10% | 16% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1012 hPa | 24 % | 2 °C | 75 % | 0% | 0% | 40% | 60% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 22 °C 20 °C |
0,3 mm | 6.2 m/s22 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 35 % | 5 °C | 82 % | 0% | 0% | 42% | 75% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 45 % | 8 °C | 99 % | 0% | 0% | 35% | 98% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 48 % | 7 °C | 80 % | 0% | 0% | 57% | 58% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1017 hPa | 61 % | 9 °C | 78 % | 0% | 0% | 50% | 58% | |
| 20:00
04:00
| dážď | 14 °C 13 °C |
0,4 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 69 % | 8 °C | 99 % | 0% | 0% | 99% | 43% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 84 % | 10 °C | 76 % | 0% | 0% | 72% | 13% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 82 % | 10 °C | 15 % | 0% | 0% | 10% | 6% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 77 % | 9 °C | 5 % | 0% | 0% | 3% | 2% | |
La Huerta, México, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,9824; -99,7912
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2719 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Acambay de Ruíz Castañeda, Acambay
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Huerta, México, Mexiko. Predpoveď počasia La Huerta, México.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Huerta, México dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre La Huerta, México
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie La Huerta, México
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 19:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 19:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 19:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:56 | 20:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:03 | 26.04.2026 03:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |