Počasie La Huerta, México pozajtra
Predpoveď počasia La Huerta, México 28. apríl 2026
Cez deň od rána oblačno, poludnie polojasno. Najvyššia teplota 25 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 10 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Huerta, México, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 71 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 81 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 20 % | 1 °C | 18 % | 0% | 0% | 3% | 16% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 17 % | -1 °C | 21 % | 0% | 0% | 3% | 18% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 90 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 90 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 23 % | 3 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 18 % | -1 °C | 62 % | 0% | 0% | 50% | 25% | |
La Huerta, México, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,9824; -99,7912
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2719 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Acambay de Ruíz Castañeda, Acambay
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Huerta, México, Mexiko. Predpoveď počasia La Huerta, México.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Huerta, México dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Huerta, México
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 19:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 19:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 19:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 20:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:50 | 28.04.2026 04:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |