Počasie La Rosina dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Rosina na 10 dní.
Piatok 1. máj
35 / 23°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 31 °C | 28 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 06:00 | |
| 33 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 35 °C | 31 °C | 18:00 |
východ slnka 06:16
západ slnka 19:23
PO HODINÁCH
západ slnka 19:23
|
|
Predpoveď počasia La Rosina, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 10 % | -3 °C | 95 % | 0% | 0% | 24% | 93% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 61 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1005 hPa | 10 % | -2 °C | 71 % | 0% | 0% | 28% | 60% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 35 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h západný |
999 hPa | 7 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 12 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 25 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 19 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 15 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
La Rosina, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,4127; -103,2321
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 511
Nadmorská výška: 1144 m
Administratívna časť:
- Estado de Coahuila de Zaragoza, Saltillo, Coahuila
- Viesca, Viesca
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Rosina, Mexiko. Predpoveď počasia La Rosina.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Rosina dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Rosina
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:16 | 19:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:49 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 19:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 20:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 20:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:46 | 01.05.2026 05:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |