Počasie La Rosina týždeň
Predpoveď počasia pre mesto La Rosina na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
38 / 23°C
| 0.0 mm | 1 km/h |
| 23 °C | 21 °C | 05:00 | |
| 23 °C | 21 °C | 06:00 | |
| 35 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 38 °C | 35 °C | 18:00 |
východ slnka 06:17
západ slnka 19:22
PO HODINÁCH
západ slnka 19:22
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Rosina, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 11 % | -4 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1009 hPa | 12 % | -4 °C | 34 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1010 hPa | 12 % | -5 °C | 65 % | 0% | 0% | 0% | 65% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1010 hPa | 15 % | -3 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1010 hPa | 17 % | -2 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 22 % | 0 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 33 % | 5 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 35 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 9 % | -2 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 38 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1002 hPa | 5 % | -6 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 33 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severozápadný |
1007 hPa | 56 % | 14 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 35 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 13 % | 2 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 39 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severozápadný |
997 hPa | 4 % | -9 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 93% | |
La Rosina, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,4127; -103,2321
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 511
Nadmorská výška: 1144 m
Administratívna časť:
- Estado de Coahuila de Zaragoza, Saltillo, Coahuila
- Viesca, Viesca
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Rosina, Mexiko. Predpoveď počasia La Rosina.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Rosina dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Rosina
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:17 | 19:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 13:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:53 | 19:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 20:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:56 | 20:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:58 | 29.04.2026 04:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |