Počasie Las Ánimas dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Las Ánimas na 10 dní.
Sobota 23. máj
27 / 14°C
| 0.4 mm | 8 km/h |
| 18 °C | 18 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 06:00 | |
| 27 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 24 °C | 18:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 19:23
PO HODINÁCH
západ slnka 19:23
|
|
Predpoveď počasia Las Ánimas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 58 % | 10 °C | 56 % | 0% | 0% | 0% | 56% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 68 % | 8 °C | 49 % | 0% | 0% | 0% | 49% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 27 °C 25 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 23 % | 4 °C | 74 % | 0% | 0% | 40% | 56% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 23 °C |
0,1 mm | 4.8 m/s17 km/h západný |
1009 hPa | 21 % | 2 °C | 68 % | 0% | 0% | 43% | 46% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1016 hPa | 62 % | 10 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 77 % | 10 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1014 hPa | 24 % | 4 °C | 76 % | 0% | 0% | 18% | 71% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západný |
1008 hPa | 16 % | 0 °C | 82 % | 0% | 0% | 58% | 57% | |
Las Ánimas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,7386; -102,5231
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 7
Nadmorská výška: 2056 m
Administratívna časť:
- Estado de Jalisco, Guadalajara
- San Ignacio Cerro Gordo, San Ignacio Cerro Gordo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Ánimas, Mexiko. Predpoveď počasia Las Ánimas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Ánimas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Ánimas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 19:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:46 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 19:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 20:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:48 | 20:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:07 | 23.05.2026 01:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |