Počasie Las Bugambilias pozajtra
Predpoveď počasia Las Bugambilias 28. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 34 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 21 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Bugambilias, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h východný |
1011 hPa | 35 % | 8 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 36 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 39 % | 8 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 41 % | 7 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 39 % | 6 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 37 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 36 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 34 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 28 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 26 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 24 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1012 hPa | 21 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1011 hPa | 19 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1005 hPa | 16 % | 5 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 2% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 33 % | 7 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 38 % | 4 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 17 % | 5 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 35 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1003 hPa | 14 % | 3 °C | 14 % | 0% | 0% | 8% | 6% | |
Las Bugambilias, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,6614; -98,8119
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 13
Nadmorská výška: 1293 m
Administratívna časť:
- Estado de Morelos, Cuernavaca, Morelos
- Jonacatepec, Jonacatepec de Leandro Valle
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Bugambilias, Mexiko. Predpoveď počasia Las Bugambilias.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Bugambilias dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Bugambilias
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 18:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 19:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 19:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:52 | 20:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:46 | 28.04.2026 04:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |