Počasie Las Bugambilias vikend
Predpoveď počasia pre mesto Las Bugambilias na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
34 / 20°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 26 °C | 25 °C | 00:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 32 °C | 12:00 | |
| 34 °C | 33 °C | 18:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 18:57
PO HODINÁCH
západ slnka 18:57
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Bugambilias, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 35 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 43 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 26 % | 10 °C | 18 % | 0% | 0% | 1% | 17% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1002 hPa | 16 % | 5 °C | 90 % | 0% | 0% | 3% | 89% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 46 % | 12 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 59 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 29 % | 11 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1004 hPa | 20 % | 7 °C | 82 % | 0% | 0% | 44% | 68% | |
Las Bugambilias, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,6614; -98,8119
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 13
Nadmorská výška: 1293 m
Administratívna časť:
- Estado de Morelos, Cuernavaca, Morelos
- Jonacatepec, Jonacatepec de Leandro Valle
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Bugambilias, Mexiko. Predpoveď počasia Las Bugambilias.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Bugambilias dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Bugambilias
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 18:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 19:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 19:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 20:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:18 | 01.05.2026 05:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |