Počasie Las Ceibas dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Las Ceibas na 10 dní.
Sobota 2. máj
40 / 26°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 28 °C | 32 °C | 00:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 06:00 | |
| 40 °C | 43 °C | 12:00 | |
| 38 °C | 40 °C | 18:00 |
východ slnka 05:36
západ slnka 18:26
PO HODINÁCH
západ slnka 18:26
|
|
Predpoveď počasia Las Ceibas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 65 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 82 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 40 °C 43 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 33 % | 20 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 38 °C 40 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1003 hPa | 27 % | 16 °C | 63 % | 0% | 0% | 46% | 30% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 54 % | 20 °C | 49 % | 0% | 0% | 28% | 28% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 65 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 37 °C 41 °C |
1,5 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1009 hPa | 42 % | 21 °C | 23 % | 0% | 10% | 7% | 9% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 30 °C 35 °C |
1,2 mm | 3.7 m/s13 km/h severozápadný |
1008 hPa | 70 % | 24 °C | 100 % | 0% | 3% | 7% | 99% | |
Las Ceibas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,3417; -91,1336
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 7
Nadmorská výška: 39 m
Administratívna časť:
- Estado de Campeche, Campeche, Campeche
- Carmen, Ciudad del Carmen
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Ceibas, Mexiko. Predpoveď počasia Las Ceibas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Ceibas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Ceibas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:36 | 18:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:01 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:13 | 18:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:47 | 19:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:19 | 19:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 18:38 | 02.05.2026 05:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |