Počasie Loma San Jose dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Loma San Jose na 10 dní.
Sobota 23. máj
22 / 11°C
| 5.4 mm | 5 km/h |
| 13 °C | 14 °C | 00:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 06:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 18:00 |
východ slnka 05:54
západ slnka 19:04
PO HODINÁCH
západ slnka 19:04
|
|
Predpoveď počasia Loma San Jose, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1019 hPa | 96 % | 12 °C | 71 % | 0% | 0% | 25% | 62% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1018 hPa | 86 % | 8 °C | 56 % | 0% | 0% | 9% | 51% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 22 °C 21 °C |
4,4 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 38 % | 7 °C | 54 % | 0% | 2% | 28% | 34% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 17 °C 17 °C |
1,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 12 °C | 99 % | 0% | 16% | 81% | 95% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 94 % | 11 °C | 47 % | 0% | 0% | 13% | 39% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 11 °C 11 °C |
3,8 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 86 % | 9 °C | 82 % | 0% | 3% | 0% | 82% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 16 °C 16 °C |
1,9 mm | 5.0 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 81 % | 12 °C | 96 % | 0% | 18% | 68% | 86% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1014 hPa | 50 % | 9 °C | 95 % | 0% | 3% | 26% | 93% | |
Loma San Jose, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,5551; -98,1946
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2510 m
Administratívna časť:
- Estado de Tlaxcala, Tlaxcala, Tlaxcala
- Atlangatepec, Atlangatepec
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Loma San Jose, Mexiko. Predpoveď počasia Loma San Jose.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Loma San Jose dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Loma San Jose
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 19:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 13:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 19:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 19:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 20:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:51 | 23.05.2026 00:54 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |