Počasie Loma San Jose týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Loma San Jose na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 21. máj
24 / 11°C
| 9.4 mm | 6 km/h |
| 14 °C | 15 °C | 00:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 18:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 19:03
PO HODINÁCH
západ slnka 19:03
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Loma San Jose, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h južný |
1019 hPa | 84 % | 11 °C | 7 % | 0% | 0% | 5% | 2% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východný |
1018 hPa | 83 % | 8 °C | 69 % | 0% | 0% | 0% | 69% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
24 °C 23 °C |
9,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1015 hPa | 37 % | 8 °C | 31 % | 0% | 0% | 18% | 18% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,4 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 62 % | 10 °C | 83 % | 0% | 0% | 18% | 81% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 86 % | 11 °C | 85 % | 0% | 0% | 84% | 3% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 11 °C 11 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h východný |
1018 hPa | 84 % | 8 °C | 32 % | 0% | 30% | 2% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
23 °C 22 °C |
6,4 mm | 0.6 m/s2 km/h severný |
1014 hPa | 36 % | 7 °C | 36 % | 0% | 0% | 35% | 1% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
3,7 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 88 % | 13 °C | 98 % | 0% | 0% | 96% | 43% | |
Loma San Jose, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,5551; -98,1946
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2510 m
Administratívna časť:
- Estado de Tlaxcala, Tlaxcala, Tlaxcala
- Atlangatepec, Atlangatepec
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Loma San Jose, Mexiko. Predpoveď počasia Loma San Jose.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Loma San Jose dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Loma San Jose
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 19:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 19:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 19:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 20:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:50 | 22.05.2026 00:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |