Počasie Lomas de Barrillas zajtra
| 30 °C | 34 °C | 09:00 | |
| 36 °C | 40 °C | 12:00 | |
| 36 °C | 41 °C | 15:00 | |
| 28 °C | 34 °C | 21:00 |
východ slnka 05:53
západ slnka 18:38
PO HODINÁCH
západ slnka 18:38
Predpoveď počasia Lomas de Barrillas 27. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 37 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lomas de Barrillas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západný |
1008 hPa | 61 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 65 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 69 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 73 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 75 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 77 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 80 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 78 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 71 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 63 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 54 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 49 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 40 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1008 hPa | 45 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 37 °C 41 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 42 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 37 °C 41 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 42 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 36 °C 41 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1005 hPa | 49 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 35 °C 40 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 54 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 58 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 66 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 74 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 77 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 80 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 87 % | 25 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1010 hPa | 92 % | 25 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1010 hPa | 94 % | 25 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 84 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 37 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 67 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Lomas de Barrillas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,1481; -94,5264
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 8 915
Nadmorská výška: 13 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Coatzacoalcos, Coatzacoalcos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lomas de Barrillas, Mexiko. Predpoveď počasia Lomas de Barrillas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lomas de Barrillas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lomas de Barrillas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 18:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:15 | 12:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 19:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 19:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 19:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:37 | 27.04.2026 03:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |