Počasie Lomas de Barrillas dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lomas de Barrillas na 10 dní.
Piatok 1. máj
36 / 25°C
| 0.0 mm | 15 km/h |
| 26 °C | 31 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 29 °C | 06:00 | |
| 36 °C | 39 °C | 12:00 | |
| 34 °C | 37 °C | 18:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 18:39
PO HODINÁCH
západ slnka 18:39
|
|
Predpoveď počasia Lomas de Barrillas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 88 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 84 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
1005 hPa | 38 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 43 % | 19 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 62 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h južný |
1004 hPa | 68 % | 20 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 37 °C 40 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 39 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1006 hPa | 49 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Lomas de Barrillas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,1481; -94,5264
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 8 915
Nadmorská výška: 13 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Coatzacoalcos, Coatzacoalcos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lomas de Barrillas, Mexiko. Predpoveď počasia Lomas de Barrillas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lomas de Barrillas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lomas de Barrillas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 18:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:15 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 19:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 19:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 19:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:59 | 01.05.2026 05:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |