Počasie Lomas de Barrillas dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lomas de Barrillas na 10 dní.
Streda 29. apríl
33 / 25°C
| 0.0 mm | 11 km/h |
| 27 °C | 32 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 06:00 | |
| 33 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 18:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 18:38
PO HODINÁCH
západ slnka 18:38
|
|
Predpoveď počasia Lomas de Barrillas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1010 hPa | 86 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severozápadný |
1009 hPa | 93 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1010 hPa | 56 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 75 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1009 hPa | 89 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 98 % | 23 °C | 57 % | 0% | 57% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1008 hPa | 50 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1004 hPa | 73 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Lomas de Barrillas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,1481; -94,5264
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 8 915
Nadmorská výška: 13 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Coatzacoalcos, Coatzacoalcos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lomas de Barrillas, Mexiko. Predpoveď počasia Lomas de Barrillas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lomas de Barrillas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lomas de Barrillas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 18:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:15 | 12:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 19:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 19:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 19:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:18 | 29.04.2026 04:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |