Počasie Lomas de Chapultepec dnes
Predpoveď počasia Lomas de Chapultepec 26. apríl 2026
Cez deň jasno, poludnie slabé dažďové prehánky, večer dážď. Najvyššia teplota 25 °C. Úhrn zrážok 2,8 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 12 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lomas de Chapultepec, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 53 % | 7 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 69 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 25 °C |
0,5 mm | 0.4 m/s1 km/h východný |
1011 hPa | 18 % | 1 °C | 25 % | 0% | 0% | 9% | 21% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 25 °C 23 °C |
2,3 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1010 hPa | 24 % | 3 °C | 91 % | 0% | 0% | 70% | 70% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1016 hPa | 72 % | 11 °C | 77 % | 0% | 0% | 50% | 64% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 83 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1013 hPa | 22 % | 2 °C | 41 % | 0% | 0% | 14% | 32% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 26 °C 24 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1010 hPa | 18 % | 0 °C | 97 % | 0% | 0% | 78% | 89% | |
Lomas de Chapultepec, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,4199; -99,2195
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2332 m
Administratívna časť:
- Distrito Federal, Mexiko
- Miguel Hidalgo, Miguel Hidalgo, The Federal District
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lomas de Chapultepec, Mexiko. Predpoveď počasia Lomas de Chapultepec.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lomas de Chapultepec dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Lomas de Chapultepec
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Lomas de Chapultepec
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 18:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 19:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 19:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 20:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:01 | 26.04.2026 02:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |