Počasie Lomas de Chapultepec pozajtra
Predpoveď počasia Lomas de Chapultepec 28. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 0,4 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lomas de Chapultepec, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 51 % | 8 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 66 % | 7 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 17 % | 0 °C | 21 % | 0% | 0% | 11% | 10% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 29 °C 26 °C |
0,4 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 11 % | -3 °C | 18 % | 0% | 0% | 14% | 3% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1016 hPa | 49 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 63 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 22 % | 3 °C | 93 % | 0% | 0% | 18% | 91% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 20 % | 2 °C | 97 % | 0% | 0% | 74% | 91% | |
Lomas de Chapultepec, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,4199; -99,2195
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2332 m
Administratívna časť:
- Distrito Federal, Mexiko
- Miguel Hidalgo, Miguel Hidalgo, The Federal District
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lomas de Chapultepec, Mexiko. Predpoveď počasia Lomas de Chapultepec.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lomas de Chapultepec dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lomas de Chapultepec
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 18:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 19:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 19:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 20:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:48 | 28.04.2026 04:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |