Počasie Los Cedros zajtra
| 20 °C | 18 °C | 09:00 | |
| 27 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 26 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 18 °C | 21:00 |
východ slnka 06:25
západ slnka 19:18
PO HODINÁCH
západ slnka 19:18
Predpoveď počasia Los Cedros 27. apríl 2026
Cez deň od rána polojasno, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 29 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 12 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Los Cedros, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 26 % | -2 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1012 hPa | 31 % | -1 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1012 hPa | 37 % | 0 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 40 % | 0 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 41 % | 0 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 41 % | 0 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 41 % | 0 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 39 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 30 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1015 hPa | 25 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1014 hPa | 20 % | -1 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 14 % | -3 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1012 hPa | 12 % | -4 °C | 52 % | 0% | 0% | 0% | 52% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1011 hPa | 10 % | -5 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 29 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 10 % | -5 °C | 74 % | 0% | 0% | 0% | 74% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 29 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 10 % | -5 °C | 66 % | 0% | 0% | 0% | 66% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 29 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 10 % | -5 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 28 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 10 % | -5 °C | 35 % | 0% | 0% | 3% | 32% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 27 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západný |
1008 hPa | 10 % | -6 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 25 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západný |
1009 hPa | 13 % | -5 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1011 hPa | 19 % | -2 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 20 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1012 hPa | 23 % | -1 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 20 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 24 % | 0 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 24 % | -1 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1014 hPa | 25 % | -1 °C | 74 % | 0% | 0% | 0% | 74% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 33 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 13 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 12 % | -3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 33% | |
Los Cedros, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,5006; -103,5469
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 21
Nadmorská výška: 2178 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Benito Juárez, Benito Juarez, Zacatecas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Cedros, Mexiko. Predpoveď počasia Los Cedros.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Cedros dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Cedros
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 19:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:51 | 12:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 19:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:35 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:07 | 20:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:12 | 27.04.2026 03:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |