Počasie Los Chapeteados (Cerro de la Cruz) dnes
| 17 °C | 17 °C | 20:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 21:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 22:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 23:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 19:21
PO HODINÁCH
západ slnka 19:21
Predpoveď počasia Los Chapeteados (Cerro de la Cruz) 20. máj 2026
Cez deň jasno, poludnie dažďové prehánky, večer silné dažďové prehánky. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 10,6 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Los Chapeteados (Cerro de la Cruz), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
13:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1017 hPa | 80 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 82 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 76 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 61 % | 12 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1017 hPa | 49 % | 11 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 41 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 33 % | 9 °C | 10 % | 0% | 0% | 3% | 7% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 28 % | 8 °C | 21 % | 0% | 0% | 17% | 4% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 24 % | 7 °C | 23 % | 0% | 0% | 21% | 3% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 21 % | 6 °C | 30 % | 0% | 0% | 23% | 9% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1008 hPa | 20 % | 6 °C | 39 % | 0% | 0% | 33% | 7% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 32 °C 30 °C |
0,7 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1006 hPa | 19 % | 5 °C | 75 % | 0% | 0% | 69% | 19% | |
| 17:00
01:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 27 °C |
2,3 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 25 % | 7 °C | 69 % | 0% | 0% | 54% | 32% | |
| 18:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
27 °C 26 °C |
2,5 mm | 6.3 m/s23 km/h južný |
1008 hPa | 39 % | 11 °C | 74 % | 0% | 0% | 53% | 41% | |
| 19:00
03:00
| silné dažďové prehánky |
22 °C 22 °C |
4,4 mm | 7.1 m/s26 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 58 % | 13 °C | 78 % | 0% | 0% | 68% | 35% | |
| 20:00
04:00
| dažďové prehánky | 17 °C 18 °C |
0,5 mm | 7.1 m/s26 km/h južný |
1015 hPa | 93 % | 15 °C | 83 % | 0% | 22% | 59% | 64% | |
| 21:00
05:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 19 °C |
0,1 mm | 5.7 m/s21 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 90 % | 16 °C | 42 % | 0% | 0% | 17% | 30% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 83 % | 14 °C | 27 % | 0% | 0% | 17% | 13% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 79 % | 14 °C | 10 % | 0% | 0% | 3% | 7% | |
Zajtra, štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1016 hPa | 77 % | 13 °C | 25 % | 0% | 0% | 3% | 23% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
1016 hPa | 77 % | 13 °C | 10 % | 0% | 0% | 3% | 7% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 71 % | 11 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 66 % | 10 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 70 % | 11 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 74 % | 11 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 79 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 75 % | 12 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 60 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1016 hPa | 51 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1015 hPa | 40 % | 10 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1014 hPa | 30 % | 7 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 1% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1013 hPa | 26 % | 6 °C | 24 % | 0% | 0% | 23% | 1% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 24 % | 6 °C | 30 % | 0% | 0% | 28% | 1% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 22 % | 5 °C | 45 % | 0% | 0% | 43% | 4% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západný |
1008 hPa | 20 % | 4 °C | 33 % | 0% | 0% | 31% | 3% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 19 % | 3 °C | 32 % | 0% | 0% | 19% | 19% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 19 % | 3 °C | 41 % | 0% | 0% | 30% | 19% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 25 °C |
0,1 mm | 6.0 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 21 % | 3 °C | 50 % | 0% | 0% | 37% | 24% | |
| 19:00
03:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 23 °C |
0,2 mm | 5.2 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 36 % | 8 °C | 71 % | 0% | 0% | 57% | 39% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 48 % | 10 °C | 58 % | 0% | 0% | 51% | 14% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 46 % | 9 °C | 31 % | 0% | 0% | 21% | 12% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západný |
1013 hPa | 44 % | 8 °C | 46 % | 0% | 0% | 14% | 37% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 50 % | 8 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
Los Chapeteados (Cerro de la Cruz), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,0097; -102,2189
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 9
Nadmorská výška: 2121 m
Administratívna časť:
- Estado de Jalisco, Guadalajara
- San Miguel el Alto, San Miguel el Alto, Jalisco
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Chapeteados (Cerro de la Cruz), Mexiko. Predpoveď počasia Los Chapeteados (Cerro de la Cruz).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Chapeteados (Cerro de la Cruz) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Los Chapeteados (Cerro de la Cruz)
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Los Chapeteados (Cerro de la Cruz)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 19:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:45 | 13:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 19:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 20:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:47 | 20:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:59 | 20.05.2026 23:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |