Počasie Luisita dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Luisita na 10 dní.
Piatok 1. máj
33 / 23°C
| 0.2 mm | 4 km/h |
| 26 °C | 29 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 32 °C | 12:00 | |
| 33 °C | 35 °C | 18:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 19:12
PO HODINÁCH
západ slnka 19:12
|
|
Predpoveď počasia Luisita, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 60 % | 18 °C | 61 % | 0% | 0% | 0% | 61% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,2 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 90 % | 21 °C | 60 % | 0% | 60% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1007 hPa | 56 % | 19 °C | 36 % | 0% | 29% | 2% | 9% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 33 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhovýchodný |
1000 hPa | 38 % | 17 °C | 68 % | 0% | 0% | 4% | 68% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 70 % | 20 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 69 % | 16 °C | 61 % | 0% | 60% | 2% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severný |
1010 hPa | 36 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 37 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Luisita, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,9039; -100,1086
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 365 m
Administratívna časť:
- Estado de Nuevo León, Monterrey
- General Zuazua, General Zuazua
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Luisita, Mexiko. Predpoveď počasia Luisita.
Luisita - počasie v okolí - väčšie mestá
Luisita - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Luisita dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Luisita
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 19:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 13:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 20:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 20:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:34 | 01.05.2026 05:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |