Počasie Mactún týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Mactún na tento a budúci týždeň.
Sobota 2. máj
38 / 27°C
| 0.2 mm | 10 km/h |
| 30 °C | 34 °C | 00:00 | |
| 27 °C | 31 °C | 06:00 | |
| 38 °C | 42 °C | 12:00 | |
| 37 °C | 40 °C | 18:00 |
východ slnka 05:38
západ slnka 18:26
PO HODINÁCH
západ slnka 18:26
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Mactún, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 64 % | 22 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 76 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 38 °C 42 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1005 hPa | 37 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 37 °C 39 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1003 hPa | 33 % | 18 °C | 40 % | 0% | 0% | 3% | 39% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1009 hPa | 69 % | 20 °C | 43 % | 0% | 0% | 30% | 21% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 71 % | 22 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 37 °C 41 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 41 % | 21 °C | 12 % | 0% | 1% | 5% | 6% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 32 °C 35 °C |
11,1 mm | 4.2 m/s15 km/h severozápadný |
1008 hPa | 53 % | 21 °C | 99 % | 0% | 16% | 21% | 99% | |
Mactún, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,5898; -91,2930
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 055
Nadmorská výška: 23 m
Administratívna časť:
- Estado de Tabasco, Villahermosa, Tabasco
- Balancán, Balancán de Domínguez
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mactún, Mexiko. Predpoveď počasia Mactún.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mactún dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Mactún
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:38 | 18:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:02 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 18:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:48 | 19:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:21 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 18:37 | 02.05.2026 06:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |