Počasie María Guadalupe Figueroa Gutiérrez dnes
Predpoveď počasia María Guadalupe Figueroa Gutiérrez 29. máj 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie jasno, poludnie polojasno, večer jasno. Najvyššia teplota 25 °C. V noci najnižšia teplota 11 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia María Guadalupe Figueroa Gutiérrez, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 82 % | 10 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 85 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 89 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 93 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1017 hPa | 96 % | 10 °C | 38 % | 0% | 38% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1017 hPa | 95 % | 10 °C | 38 % | 38% | 38% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1018 hPa | 93 % | 10 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| hmla | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1019 hPa | 89 % | 10 °C | 32 % | 25% | 32% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1019 hPa | 78 % | 11 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1018 hPa | 63 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 51 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1016 hPa | 42 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1015 hPa | 36 % | 7 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1014 hPa | 34 % | 7 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 32 % | 7 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 31 % | 6 °C | 19 % | 0% | 0% | 19% | 0% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 32 % | 6 °C | 22 % | 0% | 0% | 21% | 0% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 32 % | 6 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severný |
1011 hPa | 37 % | 7 °C | 7 % | 0% | 0% | 4% | 3% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 46 % | 8 °C | 5 % | 0% | 0% | 3% | 1% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 55 % | 8 °C | 5 % | 0% | 0% | 4% | 1% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 66 % | 10 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 2% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1016 hPa | 80 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 86 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 95 % | 10 °C | 64 % | 0% | 64% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1013 hPa | 39 % | 9 °C | 19 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severný |
1009 hPa | 36 % | 7 °C | 46 % | 0% | 0% | 15% | 35% | |
María Guadalupe Figueroa Gutiérrez, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,8991; -98,9250
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6
Nadmorská výška: 2334 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie María Guadalupe Figueroa Gutiérrez, Mexiko. Predpoveď počasia María Guadalupe Figueroa Gutiérrez.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre María Guadalupe Figueroa Gutiérrez dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre María Guadalupe Figueroa Gutiérrez
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie María Guadalupe Figueroa Gutiérrez
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 20:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 20:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 17:08 | 29.05.2026 04:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |