Počasie María Guadalupe Figueroa Gutiérrez dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto María Guadalupe Figueroa Gutiérrez na 10 dní.
Pondelok 1. jún
25 / 13°C
| 7.3 mm | 6 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 00:00 | |
| 13 °C | 14 °C | 06:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 22 °C | 21 °C | 18:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 19:11
PO HODINÁCH
západ slnka 19:11
|
|
Predpoveď počasia María Guadalupe Figueroa Gutiérrez, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1017 hPa | 91 % | 13 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 99 % | 12 °C | 83 % | 0% | 82% | 3% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 25 °C 25 °C |
0,4 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1013 hPa | 41 % | 10 °C | 14 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
| 18:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
22 °C 21 °C |
6,9 mm | 5.8 m/s21 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 48 % | 10 °C | 43 % | 0% | 0% | 43% | 0% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| slabý dážď | 13 °C 13 °C |
0,9 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1021 hPa | 97 % | 13 °C | 94 % | 0% | 35% | 79% | 65% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 99 % | 12 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 23 °C 23 °C |
1,3 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 50 % | 12 °C | 25 % | 0% | 7% | 22% | 0% | |
| 18:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
19 °C 19 °C |
5,4 mm | 5.4 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 63 % | 11 °C | 55 % | 0% | 12% | 25% | 32% | |
María Guadalupe Figueroa Gutiérrez, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,8991; -98,9250
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6
Nadmorská výška: 2334 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie María Guadalupe Figueroa Gutiérrez, Mexiko. Predpoveď počasia María Guadalupe Figueroa Gutiérrez.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre María Guadalupe Figueroa Gutiérrez dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie María Guadalupe Figueroa Gutiérrez
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 19:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 19:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 20:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 20:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 31.05.2026 19:49 | 01.06.2026 06:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |