Počasie María Guadalupe Figueroa Gutiérrez týždeň
Predpoveď počasia pre mesto María Guadalupe Figueroa Gutiérrez na tento a budúci týždeň.
Sobota 30. máj
24 / 11°C
| 0.2 mm | 8 km/h |
| 14 °C | 15 °C | 00:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 23 °C | 22 °C | 18:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 19:10
PO HODINÁCH
západ slnka 19:10
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia María Guadalupe Figueroa Gutiérrez, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 86 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 95 % | 10 °C | 64 % | 0% | 64% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1013 hPa | 39 % | 9 °C | 19 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severný |
1009 hPa | 36 % | 7 °C | 46 % | 0% | 0% | 15% | 35% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 93 % | 13 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 99 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1013 hPa | 41 % | 10 °C | 11 % | 0% | 0% | 9% | 3% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 39 % | 8 °C | 98 % | 0% | 0% | 34% | 97% | |
María Guadalupe Figueroa Gutiérrez, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,8991; -98,9250
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6
Nadmorská výška: 2334 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie María Guadalupe Figueroa Gutiérrez, Mexiko. Predpoveď počasia María Guadalupe Figueroa Gutiérrez.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre María Guadalupe Figueroa Gutiérrez dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie María Guadalupe Figueroa Gutiérrez
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 20:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 20:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 18:01 | 30.05.2026 05:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |