Počasie Pedro Pérez (Ejido Maravillas) dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Pedro Pérez (Ejido Maravillas) na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
28 / 14°C
| 4.2 mm | 12 km/h |
| 21 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 27 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 21:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:20
PO HODINÁCH
západ slnka 19:20
|
|
Predpoveď počasia Pedro Pérez (Ejido Maravillas), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 95 % | 14 °C | 24 % | 8% | 18% | 7% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 93 % | 14 °C | 3 % | 3% | 3% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 93 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 93 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 92 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1017 hPa | 91 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 96 % | 13 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 96 % | 14 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 81 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 69 % | 14 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 61 % | 14 °C | 16 % | 0% | 0% | 16% | 0% | |
| 11:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 25 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 53 % | 14 °C | 36 % | 0% | 14% | 27% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 42 % | 11 °C | 30 % | 0% | 10% | 28% | 0% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severný |
1013 hPa | 34 % | 9 °C | 28 % | 0% | 0% | 28% | 0% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1012 hPa | 29 % | 8 °C | 37 % | 0% | 0% | 36% | 0% | |
| 15:00
23:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 27 °C |
1,3 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 28 % | 8 °C | 51 % | 0% | 0% | 51% | 0% | |
| 16:00
00:00
| silný dážď | 26 °C 25 °C |
2,5 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 35 % | 9 °C | 94 % | 0% | 0% | 93% | 16% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 23 °C |
0,2 mm | 4.1 m/s15 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 50 % | 12 °C | 60 % | 0% | 0% | 50% | 26% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 23 °C |
0,1 mm | 5.2 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 49 % | 11 °C | 28 % | 0% | 0% | 26% | 1% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h východný |
1015 hPa | 78 % | 15 °C | 65 % | 0% | 48% | 38% | 0% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 87 % | 15 °C | 14 % | 0% | 9% | 6% | 0% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 88 % | 15 °C | 21 % | 0% | 0% | 20% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 90 % | 15 °C | 6 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1017 hPa | 91 % | 15 °C | 21 % | 2% | 5% | 18% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| slabý dážď | 16 °C 17 °C |
0,5 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1017 hPa | 89 % | 14 °C | 20 % | 0% | 0% | 19% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,2 mm | 0.3 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 95 % | 13 °C | 13 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 26 °C |
0,8 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 52 % | 14 °C | 63 % | 0% | 7% | 17% | 51% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 56 % | 13 °C | 84 % | 0% | 0% | 14% | 81% | |
Pedro Pérez (Ejido Maravillas), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,2731; -100,9528
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 9
Nadmorská výška: 1840 m
Administratívna časť:
- Estado de San Luis Potosí, San Luis Potosi
- San Luis Potosí, San Luis Potosi
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pedro Pérez (Ejido Maravillas), Mexiko. Predpoveď počasia Pedro Pérez (Ejido Maravillas).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pedro Pérez (Ejido Maravillas) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pedro Pérez (Ejido Maravillas)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:40 | 13:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:45 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 20:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 20:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:57 | 24.05.2026 01:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |