Počasie Pedro Pérez (Ejido Maravillas) dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Pedro Pérez (Ejido Maravillas) na 10 dní.
Štvrtok 28. máj
29 / 16°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 18 °C | 18 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 25 °C | 18:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 19:22
PO HODINÁCH
západ slnka 19:22
|
|
Predpoveď počasia Pedro Pérez (Ejido Maravillas), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 65 % | 11 °C | 43 % | 0% | 2% | 4% | 39% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 67 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 22 % | 5 °C | 28 % | 0% | 0% | 28% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1009 hPa | 34 % | 8 °C | 24 % | 0% | 0% | 24% | 0% | |
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 87 % | 15 °C | 7 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 94 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 29 °C |
1,8 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1012 hPa | 39 % | 12 °C | 35 % | 0% | 3% | 33% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 43 % | 11 °C | 34 % | 0% | 0% | 34% | 0% | |
Pedro Pérez (Ejido Maravillas), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,2731; -100,9528
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 9
Nadmorská výška: 1840 m
Administratívna časť:
- Estado de San Luis Potosí, San Luis Potosi
- San Luis Potosí, San Luis Potosi
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pedro Pérez (Ejido Maravillas), Mexiko. Predpoveď počasia Pedro Pérez (Ejido Maravillas).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pedro Pérez (Ejido Maravillas) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pedro Pérez (Ejido Maravillas)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 13:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 20:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 20:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 16:28 | 28.05.2026 03:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |