Počasie Perseverancia týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Perseverancia na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
32 / 24°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 25 °C | 29 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 36 °C | 18:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 18:49
PO HODINÁCH
západ slnka 18:49
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Perseverancia, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1010 hPa | 71 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1011 hPa | 72 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1010 hPa | 63 % | 24 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 30 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 78 % | 25 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1009 hPa | 79 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1008 hPa | 76 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 32 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1008 hPa | 65 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1004 hPa | 75 % | 25 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Perseverancia, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,9764; -96,6960
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 83 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Vega de Alatorre, Vega de Alatorre
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Perseverancia, Mexiko. Predpoveď počasia Perseverancia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Perseverancia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Perseverancia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 18:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 19:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 20:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:28 | 29.04.2026 04:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |