Počasie Perseverancia zajtra
| 30 °C | 34 °C | 09:00 | |
| 33 °C | 39 °C | 12:00 | |
| 34 °C | 41 °C | 15:00 | |
| 27 °C | 31 °C | 21:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 18:49
PO HODINÁCH
západ slnka 18:49
Predpoveď počasia Perseverancia 27. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno, večer oblačno. Najvyššia teplota 34 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Perseverancia, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1007 hPa | 74 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1007 hPa | 72 % | 20 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1007 hPa | 70 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1006 hPa | 69 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1007 hPa | 67 % | 17 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1007 hPa | 66 % | 17 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1008 hPa | 65 % | 16 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 70 % | 18 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 66 % | 21 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 66 % | 22 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 31 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1010 hPa | 69 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 31 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 71 % | 25 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 33 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 67 % | 26 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 34 °C 41 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1008 hPa | 66 % | 26 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 34 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1007 hPa | 63 % | 26 °C | 19 % | 0% | 1% | 0% | 18% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 34 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1006 hPa | 63 % | 26 °C | 29 % | 0% | 1% | 0% | 28% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 33 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1006 hPa | 65 % | 26 °C | 49 % | 0% | 3% | 0% | 47% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 33 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1006 hPa | 69 % | 26 °C | 35 % | 0% | 2% | 0% | 34% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 31 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1007 hPa | 78 % | 26 °C | 88 % | 0% | 0% | 0% | 88% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1007 hPa | 82 % | 25 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1008 hPa | 79 % | 24 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1009 hPa | 73 % | 22 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1010 hPa | 73 % | 21 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1010 hPa | 73 % | 20 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1009 hPa | 72 % | 19 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1009 hPa | 74 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1009 hPa | 75 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1009 hPa | 75 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 73 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1010 hPa | 74 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1011 hPa | 75 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1011 hPa | 76 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1012 hPa | 72 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 65 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1012 hPa | 66 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 32 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1012 hPa | 66 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 33 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1011 hPa | 62 % | 25 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 34 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 60 % | 25 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 33 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1010 hPa | 62 % | 24 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 33 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1009 hPa | 62 % | 24 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 33 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 62 % | 24 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 32 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 67 % | 25 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 77 % | 25 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Perseverancia, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,9764; -96,6960
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 83 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Vega de Alatorre, Vega de Alatorre
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Perseverancia, Mexiko. Predpoveď počasia Perseverancia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Perseverancia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Perseverancia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 18:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 19:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:45 | 27.04.2026 03:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |