Počasie Pesqueira dnes
Predpoveď počasia Pesqueira 26. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 28 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pesqueira, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 59 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1012 hPa | 22 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 14 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 40 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 44 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 20 % | 2 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 14 % | 0 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 27 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Pesqueira, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 29,3797; -110,8961
Časová zóna: America / Hermosillo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 5 699
Nadmorská výška: 318 m
Administratívna časť:
- Estado de Sonora, Hermosillo, Sonora
- San Miguel de Horcasitas, San Miguel de Horcasitas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pesqueira, Mexiko. Predpoveď počasia Pesqueira.
Pesqueira - počasie v okolí - väčšie mestá
Pesqueira - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pesqueira dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Pesqueira
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Pesqueira
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 18:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:21 | 13:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:20 | 19:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 19:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:21 | 20:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:38 | 26.04.2026 02:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |