Počasie Pesqueira zajtra
Predpoveď počasia Pesqueira 27. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, dopoludnie spočiatku jasno, neskoršie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 30 °C. V noci najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pesqueira, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 44 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 20 % | 2 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 14 % | 0 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 27 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1012 hPa | 41 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 68% | 100% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 24 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 96% | 100% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 13 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 4% | 100% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 19 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 71% | 100% | |
Pesqueira, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 29,3797; -110,8961
Časová zóna: America / Hermosillo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 5 699
Nadmorská výška: 318 m
Administratívna časť:
- Estado de Sonora, Hermosillo, Sonora
- San Miguel de Horcasitas, San Miguel de Horcasitas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pesqueira, Mexiko. Predpoveď počasia Pesqueira.
Pesqueira - počasie v okolí - väčšie mestá
Pesqueira - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pesqueira dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pesqueira
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:44 | 18:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:21 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 19:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:50 | 19:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:19 | 20:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:38 | 27.04.2026 03:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |