Počasie Plan de Carrillo dnes
Predpoveď počasia Plan de Carrillo 26. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie oblačno, večer jasno. Najvyššia teplota 30 °C. V noci najnižšia teplota 12 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Plan de Carrillo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 35 % | 1 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1013 hPa | 38 % | 1 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1013 hPa | 40 % | 1 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 42 % | 1 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 44 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 47 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 50 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 49 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1015 hPa | 35 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1014 hPa | 23 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1013 hPa | 16 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 12 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 10 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 29 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západný |
1009 hPa | 9 % | -6 °C | 39 % | 0% | 0% | 38% | 0% | |
| 14:00
22:00
| zamračené | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h západný |
1007 hPa | 6 % | -11 °C | 88 % | 0% | 0% | 79% | 41% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 6 % | -11 °C | 57 % | 0% | 0% | 30% | 35% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 29 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 6 % | -11 °C | 95 % | 0% | 0% | 1% | 95% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 28 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h západný |
1006 hPa | 6 % | -11 °C | 71 % | 0% | 0% | 20% | 62% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h západný |
1007 hPa | 9 % | -8 °C | 60 % | 0% | 0% | 6% | 57% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 25 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západný |
1008 hPa | 11 % | -6 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 22 °C 18 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 18 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 22 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 25 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 27 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 32 % | 0 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 36 % | 1 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 40 % | 2 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západný |
1014 hPa | 43 % | 2 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1014 hPa | 47 % | 3 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 49 % | 3 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1015 hPa | 52 % | 3 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1015 hPa | 51 % | 3 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1016 hPa | 37 % | 3 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 26 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1015 hPa | 18 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1014 hPa | 15 % | -2 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západný |
1012 hPa | 13 % | -3 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 29 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 11 % | -3 °C | 67 % | 0% | 0% | 0% | 67% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 10 % | -4 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 10 % | -3 °C | 83 % | 0% | 0% | 7% | 82% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 9 % | -5 °C | 15 % | 0% | 0% | 3% | 13% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 29 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 9 % | -6 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 28 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 10 % | -5 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 26 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západný |
1009 hPa | 13 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 23 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 16 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 22 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 19 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 20 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 18 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 20 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 14 % | -7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Plan de Carrillo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,7720; -103,2060
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2400 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Jerez, Jerez de García Salinas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Plan de Carrillo, Mexiko. Predpoveď počasia Plan de Carrillo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Plan de Carrillo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Plan de Carrillo
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Plan de Carrillo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 19:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 12:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:59 | 19:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:32 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:04 | 20:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:14 | 26.04.2026 03:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |