Počasie Plan de Carrillo pozajtra
Predpoveď počasia Plan de Carrillo 28. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno. Najvyššia teplota 29 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Plan de Carrillo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 15 % | -7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 18 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 17 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 20 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1015 hPa | 25 % | -3 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 26 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1015 hPa | 27 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 31 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 32 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1018 hPa | 24 % | -1 °C | 24 % | 0% | 0% | 0% | 24% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 19 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1016 hPa | 14 % | -4 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1015 hPa | 11 % | -5 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 28 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západný |
1014 hPa | 11 % | -4 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 11 % | -3 °C | 28 % | 0% | 0% | 6% | 23% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 27 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 32 % | 0 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1012 hPa | 9 % | -7 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1006 hPa | 7 % | -7 °C | 100 % | 0% | 0% | 82% | 100% | |
Plan de Carrillo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,7720; -103,2060
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2400 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Jerez, Jerez de García Salinas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Plan de Carrillo, Mexiko. Predpoveď počasia Plan de Carrillo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Plan de Carrillo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Plan de Carrillo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:21 | 19:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 12:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:57 | 19:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:31 | 20:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:02 | 20:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:04 | 28.04.2026 04:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |