Počasie Presa de Herrera týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Presa de Herrera na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
29 / 18°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 20 °C | 21 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 29 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 27 °C | 18:00 |
východ slnka 06:17
západ slnka 19:09
PO HODINÁCH
západ slnka 19:09
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Presa de Herrera, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 57 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1016 hPa | 67 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1013 hPa | 29 % | 9 °C | 98 % | 0% | 0% | 9% | 98% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 22 % | 5 °C | 60 % | 0% | 0% | 46% | 25% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 51 % | 10 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 26% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 63 % | 11 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
30 °C 30 °C |
6,5 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 27 % | 9 °C | 22 % | 0% | 0% | 14% | 10% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 39 % | 11 °C | 95 % | 0% | 0% | 52% | 91% | |
Presa de Herrera, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,2500; -101,5333
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1696 m
Administratívna časť:
- Estado de Michoacán de Ocampo, Morelia, Michoacán
- Puruándiro, Puruándiro
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Presa de Herrera, Mexiko. Predpoveď počasia Presa de Herrera.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Presa de Herrera dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Presa de Herrera
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:17 | 19:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 12:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:54 | 19:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 19:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:00 | 20:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:48 | 29.04.2026 04:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |