Počasie Presa de Herrera zajtra
| 24 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 29 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 31 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 21:00 |
východ slnka 06:18
západ slnka 19:08
PO HODINÁCH
západ slnka 19:08
Predpoveď počasia Presa de Herrera 27. apríl 2026
Cez deň polojasno, poludnie silné dažďové prehánky, večer oblačno. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 6,0 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Presa de Herrera, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 58 % | 11 °C | 98 % | 0% | 0% | 98% | 0% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 63 % | 11 °C | 78 % | 0% | 0% | 78% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 64 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 60 % | 10 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 61 % | 10 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1013 hPa | 65 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 64 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 63 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 47 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 39 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1014 hPa | 33 % | 9 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1013 hPa | 29 % | 8 °C | 19 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1012 hPa | 26 % | 8 °C | 25 % | 0% | 0% | 25% | 1% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 23 % | 7 °C | 46 % | 0% | 0% | 45% | 2% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 23 % | 7 °C | 52 % | 0% | 0% | 39% | 21% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 32 °C 31 °C |
0,6 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 21 % | 7 °C | 67 % | 0% | 0% | 64% | 7% | |
| 16:00
00:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 28 °C |
4,9 mm | 5.5 m/s20 km/h južný |
1009 hPa | 29 % | 9 °C | 81 % | 0% | 0% | 71% | 23% | |
| 17:00
01:00
| dážď | 21 °C 20 °C |
0,4 mm | 8.4 m/s30 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 60 % | 12 °C | 94 % | 0% | 0% | 38% | 90% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1011 hPa | 61 % | 14 °C | 96 % | 0% | 0% | 82% | 91% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 61 % | 13 °C | 92 % | 0% | 0% | 80% | 71% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 55 % | 12 °C | 43 % | 0% | 0% | 7% | 39% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1013 hPa | 61 % | 12 °C | 82 % | 0% | 0% | 79% | 12% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 60 % | 12 °C | 18 % | 0% | 0% | 7% | 11% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 60 % | 12 °C | 8 % | 0% | 0% | 3% | 3% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 58 % | 11 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západný |
1015 hPa | 58 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 30 °C |
0,5 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 30 % | 10 °C | 12 % | 0% | 0% | 6% | 7% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 38 % | 11 °C | 94 % | 0% | 0% | 31% | 90% | |
Presa de Herrera, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,2500; -101,5333
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1696 m
Administratívna časť:
- Estado de Michoacán de Ocampo, Morelia, Michoacán
- Puruándiro, Puruándiro
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Presa de Herrera, Mexiko. Predpoveď počasia Presa de Herrera.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Presa de Herrera dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Presa de Herrera
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:18 | 19:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:55 | 19:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:29 | 19:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:01 | 20:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:05 | 27.04.2026 03:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |