Počasie Providencia, Sonora dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Providencia, Sonora na 10 dní.
Piatok 1. máj
31 / 17°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 17 °C | 17 °C | 05:00 | |
| 31 °C | 29 °C | 11:00 | |
| 31 °C | 29 °C | 17:00 | |
| 24 °C | 22 °C | 23:00 |
východ slnka 05:45
západ slnka 19:02
PO HODINÁCH
západ slnka 19:02
|
|
Predpoveď počasia Providencia, Sonora, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1009 hPa | 62 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 18 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h západný |
1006 hPa | 19 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1008 hPa | 22 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západný |
1008 hPa | 26 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 13 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 34 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 12 % | 1 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 31 % | 6 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
Providencia, Sonora, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 28,7227; -111,5869
Časová zóna: America / Hermosillo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 4 916
Nadmorská výška: 32 m
Administratívna časť:
- Estado de Sonora, Hermosillo, Sonora
- Hermosillo, Hermosillo, Sonora
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Providencia, Sonora, Mexiko. Predpoveď počasia Providencia, Sonora.
Providencia, Sonora - počasie v okolí - väčšie mestá
Providencia, Sonora - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Providencia, Sonora dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Providencia, Sonora
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 19:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 13:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 19:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:50 | 19:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:19 | 20:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:26 | 01.05.2026 05:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |