Počasie Puente de Camotlán vikend
Predpoveď počasia pre mesto Puente de Camotlán na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
32 / 18°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 20 °C | 21 °C | 05:00 | |
| 33 °C | 33 °C | 11:00 | |
| 32 °C | 30 °C | 17:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 23:00 |
východ slnka 05:24
západ slnka 18:22
PO HODINÁCH
západ slnka 18:22
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Puente de Camotlán, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 73 % | 14 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 33 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 25 % | 10 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 22 % | 7 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 71 % | 16 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1012 hPa | 79 % | 14 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1011 hPa | 18 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1010 hPa | 28 % | 9 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h južný |
1015 hPa | 69 % | 15 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
Puente de Camotlán, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,6987; -104,0800
Časová zóna: America / Mazatlan
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 2 255
Nadmorská výška: 1116 m
Administratívna časť:
- Estado de Jalisco, Guadalajara
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Puente de Camotlán, Mexiko. Predpoveď počasia Puente de Camotlán.
Puente de Camotlán - počasie v okolí - väčšie mestá
Puente de Camotlán - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Puente de Camotlán dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Puente de Camotlán
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:24 | 18:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:53 | 12:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:00 | 18:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:33 | 19:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:05 | 19:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:44 | 01.05.2026 05:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |