Počasie Punta Las Cruces dnes
| 30 °C | 34 °C | 09:00 | |
| 31 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 34 °C | 15:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 21:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 18:37
PO HODINÁCH
západ slnka 18:37
Predpoveď počasia Punta Las Cruces 26. apríl 2026
Cez deň od rána polojasno, poludnie jasno, večer oblačno. Najvyššia teplota 31 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 26 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Punta Las Cruces, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 80 % | 24 °C | 94 % | 0% | 35% | 0% | 91% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 82 % | 24 °C | 89 % | 0% | 12% | 0% | 87% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h južný |
1008 hPa | 82 % | 24 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h južný |
1008 hPa | 81 % | 23 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h južný |
1008 hPa | 82 % | 23 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h južný |
1008 hPa | 84 % | 23 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h južný |
1009 hPa | 85 % | 23 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 80 % | 23 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 69 % | 22 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h južný |
1010 hPa | 62 % | 22 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h južný |
1010 hPa | 60 % | 21 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h južný |
1010 hPa | 60 % | 22 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 59 % | 22 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 59 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 58 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 60 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 63 % | 22 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h južný |
1007 hPa | 68 % | 23 °C | 10 % | 0% | 8% | 1% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h južný |
1007 hPa | 71 % | 23 °C | 23 % | 0% | 14% | 3% | 7% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h južný |
1008 hPa | 76 % | 23 °C | 21 % | 0% | 17% | 3% | 1% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h južný |
1009 hPa | 76 % | 23 °C | 29 % | 0% | 25% | 1% | 4% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h južný |
1009 hPa | 77 % | 23 °C | 42 % | 0% | 37% | 0% | 7% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 78 % | 23 °C | 100 % | 0% | 31% | 1% | 100% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 79 % | 23 °C | 51 % | 0% | 33% | 0% | 26% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 80 % | 23 °C | 27 % | 0% | 21% | 0% | 7% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 81 % | 23 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 82 % | 23 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 82 % | 23 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 84 % | 23 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 85 % | 23 °C | 20 % | 0% | 20% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 84 % | 23 °C | 26 % | 0% | 26% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 79 % | 23 °C | 29 % | 0% | 29% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 72 % | 23 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1011 hPa | 63 % | 22 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1011 hPa | 59 % | 22 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1010 hPa | 59 % | 22 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1010 hPa | 60 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h južný |
1009 hPa | 61 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h južný |
1008 hPa | 61 % | 23 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h južný |
1007 hPa | 65 % | 23 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h južný |
1007 hPa | 67 % | 23 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h južný |
1007 hPa | 68 % | 23 °C | 14 % | 0% | 0% | 8% | 6% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h južný |
1008 hPa | 72 % | 23 °C | 20 % | 0% | 0% | 5% | 15% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 76 % | 23 °C | 7 % | 0% | 0% | 4% | 3% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 80 % | 23 °C | 7 % | 0% | 0% | 3% | 4% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 81 % | 23 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 83 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 86 % | 24 °C | 2 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
Punta Las Cruces, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,3062; -94,8021
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- Heroica Ciudad de Juchitán de Zaragoza, Juchitán de Zaragoza
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Punta Las Cruces, Mexiko. Predpoveď počasia Punta Las Cruces.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Punta Las Cruces dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Punta Las Cruces
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Punta Las Cruces
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 18:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:16 | 12:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 18:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 19:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 19:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:46 | 26.04.2026 02:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |