Počasie Punta Las Cruces dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Punta Las Cruces na 10 dní.
Piatok 1. máj
32 / 26°C
| 2.0 mm | 19 km/h |
| 28 °C | 33 °C | 00:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 34 °C | 18:00 |
východ slnka 05:54
západ slnka 18:38
PO HODINÁCH
západ slnka 18:38
|
|
Predpoveď počasia Punta Las Cruces, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
0,9 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1009 hPa | 80 % | 24 °C | 12 % | 0% | 11% | 3% | 0% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 32 °C |
0,6 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 93 % | 24 °C | 45 % | 0% | 44% | 8% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 59 % | 22 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 35 °C |
0,5 mm | 5.6 m/s20 km/h južný |
1007 hPa | 69 % | 23 °C | 45 % | 0% | 37% | 4% | 8% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 27 °C 33 °C |
2,4 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1010 hPa | 87 % | 24 °C | 68 % | 0% | 18% | 60% | 3% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 25 °C 30 °C |
1,5 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 96 % | 24 °C | 48 % | 0% | 45% | 13% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
31 °C 35 °C |
0,7 mm | 6.9 m/s25 km/h južný |
1009 hPa | 63 % | 23 °C | 33 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,5 mm | 5.7 m/s21 km/h južný |
1008 hPa | 81 % | 25 °C | 38 % | 0% | 32% | 3% | 9% | |
Punta Las Cruces, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,3062; -94,8021
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- Heroica Ciudad de Juchitán de Zaragoza, Juchitán de Zaragoza
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Punta Las Cruces, Mexiko. Predpoveď počasia Punta Las Cruces.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Punta Las Cruces dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Punta Las Cruces
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 18:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:16 | 12:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 19:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 19:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:38 | 19:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:58 | 01.05.2026 05:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |