Počasie Rancho Nuevo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rancho Nuevo na 10 dní.
Sobota 16. máj
32 / 26°C
| 0.0 mm | 18 km/h |
| 32 °C | 35 °C | 16:00 | |
| 31 °C | 35 °C | 18:00 | |
| 29 °C | 32 °C | 20:00 | |
| 27 °C | 29 °C | 22:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 19:18
PO HODINÁCH
západ slnka 19:18
|
|
Predpoveď počasia Rancho Nuevo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 11:00
19:00
| zamračené | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 65 % | 21 °C | 86 % | 0% | 85% | 2% | 7% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 62 % | 21 °C | 89 % | 0% | 85% | 1% | 23% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 56 % | 21 °C | 85 % | 0% | 68% | 0% | 53% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 55 % | 21 °C | 21 % | 0% | 1% | 0% | 20% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 52 % | 21 °C | 63 % | 0% | 0% | 0% | 63% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 53 % | 21 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 53 % | 21 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 59 % | 22 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 62 % | 21 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 63 % | 21 °C | 79 % | 0% | 0% | 0% | 79% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 64 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 19% | 100% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 70 % | 20 °C | 99 % | 0% | 0% | 51% | 99% | |
| 23:00
07:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 74 % | 21 °C | 92 % | 0% | 0% | 25% | 92% | |
nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 73 % | 21 °C | 75 % | 0% | 0% | 1% | 75% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 79 % | 21 °C | 70 % | 0% | 0% | 13% | 70% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 80 % | 21 °C | 85 % | 0% | 0% | 39% | 85% | |
| 03:00
11:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 81 % | 21 °C | 95 % | 0% | 0% | 84% | 94% | |
| 04:00
12:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 82 % | 20 °C | 92 % | 0% | 2% | 67% | 88% | |
| 05:00
13:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 86 % | 21 °C | 95 % | 1% | 19% | 4% | 94% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h južný |
1005 hPa | 90 % | 21 °C | 96 % | 7% | 58% | 0% | 90% | |
| 07:00
15:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 90 % | 21 °C | 99 % | 14% | 83% | 1% | 97% | |
| 08:00
16:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 87 % | 21 °C | 100 % | 24% | 87% | 2% | 97% | |
| 09:00
17:00
| zamračené | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h južný |
1007 hPa | 83 % | 22 °C | 100 % | 12% | 93% | 0% | 92% | |
| 10:00
18:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h južný |
1007 hPa | 78 % | 22 °C | 97 % | 4% | 68% | 1% | 92% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1007 hPa | 72 % | 22 °C | 75 % | 2% | 4% | 0% | 75% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 67 % | 23 °C | 53 % | 1% | 3% | 0% | 52% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 61 % | 23 °C | 35 % | 0% | 0% | 2% | 33% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 55 % | 23 °C | 77 % | 0% | 0% | 1% | 77% | |
| 15:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
34 °C 38 °C |
0,1 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 53 % | 22 °C | 53 % | 0% | 0% | 5% | 52% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1003 hPa | 50 % | 22 °C | 25 % | 0% | 0% | 6% | 24% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1003 hPa | 49 % | 22 °C | 45 % | 0% | 0% | 3% | 43% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1002 hPa | 55 % | 23 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 19:00
03:00
| dažďové prehánky | 32 °C 36 °C |
0,6 mm | 5.1 m/s18 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 60 % | 22 °C | 36 % | 0% | 0% | 21% | 21% | |
| 20:00
04:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 29 °C |
0,2 mm | 7.3 m/s26 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 74 % | 21 °C | 53 % | 0% | 7% | 32% | 32% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 72 % | 22 °C | 64 % | 0% | 0% | 5% | 62% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 72 % | 22 °C | 53 % | 0% | 0% | 24% | 50% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 72 % | 22 °C | 46 % | 0% | 0% | 9% | 42% | |
Rancho Nuevo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,7187; -99,6643
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 219 m
Administratívna časť:
- Estado de Nuevo León, Monterrey
- Los Ramones, Los Ramones, Nuevo León
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rancho Nuevo, Mexiko. Predpoveď počasia Rancho Nuevo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rancho Nuevo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rancho Nuevo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 19:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 19:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 20:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:26 | 20:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 05:23 | 16.05.2026 19:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |