Počasie Rancho Nuevo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rancho Nuevo na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
29 / 21°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 22 °C | 25 °C | 00:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 06:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 18:00 |
východ slnka 05:49
západ slnka 19:22
PO HODINÁCH
západ slnka 19:22
|
|
Predpoveď počasia Rancho Nuevo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 90 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 93 % | 19 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1010 hPa | 69 % | 22 °C | 93 % | 0% | 93% | 2% | 12% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 69 % | 22 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 25 °C 29 °C |
3,4 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 88 % | 22 °C | 79 % | 0% | 35% | 25% | 64% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 94 % | 20 °C | 90 % | 0% | 0% | 13% | 89% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 67 % | 23 °C | 95 % | 0% | 17% | 27% | 91% | |
Rancho Nuevo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,7187; -99,6643
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 219 m
Administratívna časť:
- Estado de Nuevo León, Monterrey
- Los Ramones, Los Ramones, Nuevo León
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rancho Nuevo, Mexiko. Predpoveď počasia Rancho Nuevo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rancho Nuevo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rancho Nuevo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 19:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 19:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 20:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 20:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:48 | 24.05.2026 01:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |