Počasie Rancho San Juanito pozajtra
Predpoveď počasia Rancho San Juanito 19. máj 2026
Cez deň polojasno, poludnie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 3,2 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Rancho San Juanito, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1017 hPa | 43 % | 4 °C | 53 % | 0% | 0% | 21% | 41% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 45 % | 5 °C | 32 % | 0% | 0% | 13% | 21% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1016 hPa | 48 % | 5 °C | 32 % | 0% | 0% | 17% | 18% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 49 % | 5 °C | 41 % | 0% | 0% | 24% | 25% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1016 hPa | 50 % | 5 °C | 24 % | 0% | 0% | 21% | 3% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 52 % | 5 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 53 % | 5 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1017 hPa | 48 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 37 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 31 % | 4 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 26 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 22 % | 2 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 25 °C |
1,2 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 19 % | 1 °C | 32 % | 0% | 0% | 27% | 5% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 25 °C 23 °C |
2,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 22 % | 2 °C | 66 % | 0% | 0% | 44% | 39% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 64 % | 9 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 73 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 24 °C |
0,8 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 22 % | 3 °C | 16 % | 0% | 0% | 14% | 1% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 25 °C 23 °C |
0,5 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 27 % | 4 °C | 18 % | 0% | 0% | 10% | 8% | |
Rancho San Juanito, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,7022; -102,6728
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 8
Nadmorská výška: 2252 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rancho San Juanito, Mexiko. Predpoveď počasia Rancho San Juanito.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rancho San Juanito dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rancho San Juanito
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 19:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:47 | 13:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 19:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 20:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 20:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:48 | 19.05.2026 23:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |